Українська художниця з Києва створює надзвичайно деталізованих ляльок, які зовсім не схожі на звичайних іграшок у дитячих магазинах. Ляльки мають ідеальну ніжну шкіру, шовковисте волосся та великі, немов живі, очі. На фото їх справді важко відрізнити від реальних людей. Погляньте – вони виглядають як супермоделі з обкладинок журналів!

Читайте також: Яка краса: лікарка шиє унікальні плаття, які одягали жінки 300 років тому

Мисткиня витрачає багато часу, щоб її красуні вийшли просто досконалими – від кінчиків витончених пальців до контурів очей та пухких губ. Окрім того, ці ляльки – шарнірні, тому їм можна надавати будь-яку позу. Художниця продає їх на міжнародній платформі etsy, а також викладає своє роботи під ніком @eslyn в інстаграмі.

Схоже, її унікальні роботи розкуповують відразу, як тільки вони з'являються у продажу. У дівчини багато позитивних відгуків від покупців, які захоплені витонченими ляльками.

  • "Просто дух захоплює, чиста краса, чиста природність"
  • "Вона ідеальна, як не поглянь. Виглядає так реалістично! Я дуже люблю її ляльок і сподіваюся придбати більше для своєї колекції.!
  • "Абсолютно прекрасна лялька! Красива скульптура й деталі."

Навряд чи комусь спаде на думку гратись з ними. Для більшості покупців ці ляльки стають частиною колекції або гарним доповненням інтер'єра, а хтось сприймає їх як живих. Їх можна навіть використовувати для оригінальних фотозйомок.