Торік SHABO створила премію, завдяки якій можна було б відзначити людей, підтримка, праця та зусилля яких знайомлять світ з українським вином. У 2021 році на винний "Оскар" претендують кілька десятків номінантів. Серед них – сомельє, винні журналісти, засновники винних барів та інші експерти. Найкращого амбасадора Бренду українського вина оберуть шляхом народного голосування на сторінці Facebook компанії.

Рекомендуємо Вечеря з вином: витримане ігристе SHABO Classic брют та курка, запечена з картоплею

Винний "Оскар" 2021 від SHABO

Конкурс "Найкращий амбасадор Бренду українського вина" – це важлива традиція, яка підбиває підсумки виконаної роботи та надає можливість подякувати тим, хто став "супергероєм" у популяризації українського вина у світі. Відтак винний “Оскар” важливий не тільки для номінантів, але й для всієї країни, яка долучається до голосування.

На переможця народного голосування чекає почесне звання "Найкращий амбасадор Бренду українського вина 2021" та сертифікат на власну Wine Cell на 18 пляшок у Фамільній енотеці родини Іукурідзе.

Для особливої події – особливе вино. В амбасадора буде можливість обрати вина з колекції Iukuridze Family Wine Heritage. Ця унікальна колекція Великих вин SHABO ще ніколи не продавалась, а над її створенням працювали не одне десятиліття. Вперше Iukuridze Family Wine Heritage представили світу у день 18-річчя компанії. Детальніше про це – читайте за посиланням.


Iukuridze Family Wine Heritage – унікальна колекція вина / Фото SHABO

Ексклюзивні призи – не єдине, чим здивують переможця конкурсу. Лауреат увійде в історію – адже, для того, щоб увіковічити цей момент, SHABO спільно з архітектором та митцем Михайлом Ревою створили унікальний артоб'єкт – статуетку, на яку будуть наносити імена всіх переможців. Цей своєрідний літопис бренд-амбасадорів буде зберігатись у Центрі культури вина SHABO.

Цікаво Історія унікальної котельні: як у SHABO екологічно вирішили проблему з газовим опаленням

Як обиратимуть переможця винного “Оскару”

Хто із номінантів стане "Найкращим амбасадором Бренду українського вина 2021", спрогнозувати неможливо. Все тому, що обирати лауреата будуть найкращі експерти – суспільство. Голосування триває до 23 грудня включно і відбувається на сторінці компанії у соцмережах.

Організатори відзнаки візьмуть до уваги чимало факторів при визначенні переможця. Зокрема:

  • буде враховуватись загальна кількість коментарів із конкретним ім'ям;
  • 1 коментатор = 1 голос. Ви можете проголосувати лише за одного винного супергероя;
  • якщо у списку експертів немає того, хто, на ваш погляд, доклав значних зусиль – можете запропонувати його ім’я в коментарях.

Також зазначимо, що у конкурсі не беруть участь винороби, оскільки їхній внесок безмежний, акцентували організатори. У цьому конкурсі вирішили відзначити тих людей, які допомагають українському вину мати "голос", гучно заявляти та популяризувати цей Бренд не лише в Україні, а й на міжнародній арені.

Номінанти винного "Оскара" / Фото SHABO

Хто вже став володарем винного “Оскара” у 2020 році

У грудні 2020 року компанія SHABO вперше провела конкурс "Найкращий амбасадор Бренду українського вина". Тоді на відзнаку претендувало 26 номінантів. За результатами голосування, перемогу здобула Євгенія Ніколайчук – винна експертка, викладачка WSET та Winestart, співвласниця мережі винних барів Like a Locals. Саме вона є першою "Найкращою амбасадоркою Бренду українського вина".