Щоб відчути особливості цих вин, пропонуємо вам продегустувати SHABO Special Edition Brut і оцінити його ароматичні та смакові особливості.

Читайте також: Візитна картка: SHABO Extra Brut Grand Reserve

Сорт: SHABO Special Edition Brut створений з купажу кількох європейських сортів винограду, які ростуть в теруарі Шабо: Аліготе, Піно Грі, Піно Блан, Рислінг, Шардоне. Виноградні лози були придбані в Європі з урахуванням особливостей ґрунтів Шабо і висаджені на кращих ділянках теруару. Такий купаж прекрасно підкреслює теруарні особливості і яскравий характер вин SHABO.

Стиль вина: натуральне ігристе, вироблене за технологією Charmat Lungo. Цей метод схожий на класичний метод шампанізації в пляшці, яка передбачає природне вторинне бродіння, тільки роль пляшки в цьому випадку виконують закриті ємності – акратофори нового покоління з нержавіючої сталі. У них шумування займає від 14 до 18 днів. Далі відбувається додаткова витримка на тонкому дріжджовому осаді (батонаж), яка триває не менше 5 місяців і своєю чергою надає особливий аромат і смак ігристим винам. Контроль якості вин SHABO Special Edition здійснюють експерти SARL Derenoncourt (Франція) і Institut Oenologique De Champagne (Франція, Шампань).

Колір: світло-солом'яний, перляж (бульбашки, які піднімаються у келиху) – стійкий і тривалий.

Аромат: елегантний, тонкий. Відчуваються тони білих квітів і свіжих цитрусових з нотами груші та білого персика.

Смак: освіжаючий, з виразною кислотністю, тривалий, округлий.

Загальне враження: свіже, елегантне вино, яке демонструє прекрасний баланс смаку і аромату.

Рекомендована температура подачі: від +8 С до +10 С.

Фото SHABO

Рекомендовані гастрономічні поєднання: SHABO Special Edition Brut прекрасно поєднується з морепродуктами, копчено. червоною рибою і суші. Розкішним доповненням до нього стануть устриці, креветки або червона ікра. Також чудово пасуватиме паста з мідіями у вершковому соусі.

Устриці – хороша пара до цього вина/ Фото Pexels

Любителям м'яса та м'ясних закусок радимо поєднувати це вино з прошуто, а також – із запеченою куркою або качкою.

Прошуто з динею, базиліком, моцарелою та меленим перцем/ Фото Unsplash

Прекрасне поєднання – цей брют і м'які сири. Спробуйте SHABO Special Edition Brut в парі з камамбером, брі або Comté. Також в якості десерту до нього чудово підійдуть сезонні фрукти.

Брют ідеально поєднується з м'якими сирами/ Фото Unsplash

Ігристе SHABO Special Edition Brut можна придбати в провідних торгових мережах України, а також купити в один клік в онлайн-магазині SHABO.