Відповідне відео опублікували на тікток-сторінці додатку для знайомств try_fourplay. Всього за чотири дні ролик набрав понад 4 мільйони переглядів. Лише погляньте на цю неприємну невдачу – таке нікому не побажаєш!

Цікаво Як розпочати свою справу та навчитися основ підприємництва: про роботу Дія.Бізнес в Одесі

Штани трішки підвели дівчину

Американка переписувалася з потенційним хлопцем у додатку Fourplay, після чого домовилася з ним погуляти. На побачення дівчина одягнула сірий светрик, ефектні ботфорти, але головною родзинкою були чорні шкіряні штанці.

Пара весело провела час, але наприкінці блогерка була дуже розчарованою. Підвели ті ж штанці!

Коли думала, що шкіряні штанці мають прекрасний вигляд, але вийшло щось не дуже. Хлопець спершу нічого не зауважив, але в кінці побачення осоромив мене. Він заслуговує на тюрму через це, – написала дівчина.

Після побачення блогерка зняла на відео, що сталося з її штанами. Вони порвалися в районі сідниць – там звисало величезна кількість тканини. Найприкріше те, що дівчина проходила так цілий день серед людей. Але ніхто так і не попередив її про незручну халепу.

Повне відео можете переглянути нижче

Історія добряче насмішила користувачів тіктоку. Виявляється, що у багатьох людей траплялися схожі ситуації. Ось кілька кумедних історій з коментарів:

  • У моєї тітки розвалилися туфлі саме тоді, коли вона зайшла в офіс, щоб пройти співбесіду.
  • Я би зразу "померла", якби це зауважила.
  • Тепер у мене нова фобія.
  • Моя спортивна сумка порвалася під час подорожі. Було незручно, бо речі постійно падали в аеропорту.