Щоб нічого не забути в передноворічній метушні, звіртеся з чек-лист, який склали для вас журналісти Life24. Скористайтеся порадами фахівців – і свято пройде без зайвого клопоту і в чудовому настрої.

Читайте також: 40 питань, які варто поставити собі, щоб красиво увірватися в 2021 рік

Приберіть в будинку і в думках

Новий рік – це найкращий час, щоб прибрати свою квартиру і позбутися від речей, які більше не потрібні. Почніть з генерального прибирання на кухні, вітальні, спальні і нарешті візьміться за балкон.

Розберіть захаращені місця і розкладіть предмети по своїх місцях. Таким чином, ви зустрінете рік з відчуттям чистоти і порядку. Якщо напередодні свята сили закінчуються, а настрою і часу на генеральне прибирання немає, знайдіть помічника: замовте клінерів.

Чистота у домі – перший крок до порядку у думках

А час, що звільнився, витратьте на те, щоб привести до ладу себе і упорядкувати думки – у новий рік входити потрібно оновленою! Побалуйте себе масками для шкіри й волосся, ванною з піною і мріями про нові можливості.

Попрощайтеся з зайвими речами

Сміливо позбудьтеся від одягу, який рідко носите і вже не потрібних предметів: якщо за рік ви не доторкнулися до килимка для йоги, не стали перечитувати книжку або не приготували кекси в нових формах – то швидше за все не зробите це вже ніколи.

Якщо речі в хорошому стані, значить вони комусь знадобляться. Нових власників можна знайти через сайти оголошень, примноживши таким чином фінансовий вміст новорічної скарбнички. Напередодні Новорічних свят українці купують на 20% більше, ніж в листопаді, адже саме в цей час багато хто хоче встигнути прикупити собі щось до кінця року.

Не давайте шансу непотрібним речам опинитись з вами у новому році

Ще один варіант – віддати речі на благодійність. Таким чином ви не тільки звільните життєвий простір, але і зробите добру справу.

Новій рік потрібно починати без боргів. Згадайте, що брали у друзів і близьких: книгу в когось, флешку у колеги. Віддайте все і подякуйте за допомогу.

Створіть новорічний настрій в будинку

Пройдіться по квартирі і задумайтеся, чи відчуваєте ви наближення Нового року? Якщо ні, то варто додати святкового декору. І це не тільки гірлянди і ялинка.

Доберіть оригінальний декор для прикрашання будинку

Українські майстри створюють композиції на стіл з хвої, кориці, шишок і квітів бавовни, які доповнюють свічками ручної роботи з маслами апельсина і розмарину. Вид і аромат від запаленої свічки в новорічному оформленні точно налаштують на святковий лад. Фахівці майданчики авторських товарів Crafta.ua кажуть, що в цьому році в тренді свічки з соєвого воску, який в розтопленому вигляді можна використовувати для масажу та живлення шкіри.

Перевірте, чи всім ви підготували подарунки

В цьому році хочеться отримати від новорічних свят якомога більше радості. Так не стримуйте себе і сміливо вибирайте подарунки не тільки найближчим, але і колегам, сусідам і просто хорошим знайомим. Мило у вигляді символу року – бичка або сніжинок, прикраси на ялинку ручної роботи і новорічні розмальовані пряники стануть недорогим, але дуже приємним сюрпризом. Адже дарувати подарунки частіше навіть приємніше ніж отримувати.

Порадуйте своїх рідних такими милими дрібницями

Підбийте підсумки року і заплануйте нові цілі

Чим ближче до Нового року, тим більше соцмережі наповнюється постами з підбиттям підсумків. Це й не дивно, адже аналіз головних подій – корисна практика. Згадайте всі свої досягнення і важливі події року. Але не будьте занадто самокритичні, адже рік, що минає був справжнім випробуванням для людства. Якими б не були заслуги, вам точно є чим пишатися. Адже незважаючи ні на що, ви пройшли всі випробування, що минає.

Подумайте, чого ви досягли у цьому році, а що потрібно буде зробити у наступному

Як показав рік, планування – справа невдячна. Однак здійснювати мрії набагато простіше, якщо діяти за планом. А початок року – дуже вдалий час для його складання. Сформулюйте головні цілі, які хочете досягти в наступному році і напишіть покроковий план дій для досягнення кожної з них. Це допоможе розставити пріоритети і зрозуміти, в якому напрямку слід рухатися, щоб в новому році все вийшло.