Джерело: 24 канал

Жінка пережила кілька дуже трагічних моментів у житті, але не здалася. Вона викинула в смітник усі комплекси і переживання та навчилася отримувати кайф від життя. І навіть придумала собі жартівливе кредо – "Краду ваших чоловіків із 1928 року".

Цікаво 20 прикладів, коли стрижка змінила песиків до невпізнаваності: власники шоковані – смішні фото

Останнім часом від красивої 92-річної бабусі немає жодних новин. Її останній пост в Інстаграмі був опублікований ще 26 грудня 2020 року. Ми сподіваємося, що з жінкою усе гаразд, і розповімо про її неймовірне перевтілення.

Фото baddiewinkle

Фото baddiewinkle

Хелен не завжди була відкритою для таких експериментів. Вона пройшла крізь сльози та депресію через жахливі втрати: її чоловік розбився в аварії незадовго до 35 річниці шлюбу, а син помер від раку близько 20 років тому. З того часу бабуся жила із своєю внучкою та правнучкою.

Одного разу я грілася на сонечку і була одягнена в футболку та обрізані шорти моєї правнучки Кеннеді. Вона підійшла до мене і сказала: "Бабуся, ти прекрасно виглядаєш! Давай я тебе сфотографую, – розповідала на своїй сторінці пані Хелен.

Фото baddiewinkle

Фото baddiewinkle

І почалося… Зараз жінка має близько 3,6 мільйона підписників в Інстаграмі. Її поважають та обожнюють, адже вона несе тепло в наш прекрасний світ.

Фото baddiewinkle

Жінка хоче надихнути людей, щоб вони не боялися експериментів, були активними та радісними. Адже життя настільки коротке, що не варто просто просиджувати штани та нічого не робити.

Цікаво Блогерка цілий місяць прокидалася о 4 ранку: як це змінило її життя

Ми живемо лише раз. Тому давайте веселитися, – переконує бабуся.

Фото baddiewinkle

Фото baddiewinkle