Які три помилки найчастіше роблять любителі кімнатної зелені, і як їх уникнути, розповів фахівець з рослин і автор книги "Ти ростеш, дівчисько!" Крістофер Гріффін. Що важливо враховувати під час декору будинку хатніми квітами, читайте далі.

До теми Приносить удачу та натхнення: як орхідея впливає на енергію вдома

Брак різноманітності

Обирайте зелень різних форм, розмірів і текстур. Різноманітний дисплей додає візуального інтересу,
– каже Гріффін.

Він радить заповнити свій простір безліччю рослин, які потребують однакового догляду (наприклад, потос, хлорофітум і монстера). Тоді не доведеться запам'ятовувати мільйон випадкових графіків поливу.

Як виглядають рослини в декорі: дивіться фото

Порожній вертикальний простір

Крістофер Гріффін пропонує використовувати вертикальний простір житла для кращого візуального ефекту. Він рекомендує розмістити красиві горщики на книжкових полицях і розставити по всьому будинку ампельні рослини.

Підвішені до стелі або закріплені в кашпо на стінах висячі рослини економлять простір на підлозі, а також привертають увагу, перетворюючи ваш житловий простір на пишний зелений оазис,
– переконаний експерт.

Важливо використовувати вертикальний простір: дивіться фото

Вазони, що не пасують дизайну

Розгляньте матеріали, кольори й форми, які відповідають вашому загальному декору,
– зазначає Гріффін.

Вазони мають пасувати до дизайну: дивіться фото

Сталеві контейнери з порошковим покриттям матимуть кращий вигляд у сучасному просторі, а теракотові контейнери, розписані вручну, – у традиційній кімнаті.

Однак не залежно від дизайну обов'язково обирайте горщики з дренажними отворами та відповідними блюдцями, щоб коріння не загнивало від надлишку води.