Перша порада – це медитація. Поставити будильник на 20 хвилин раніше, почистити зуби, випити води та тих 20 хвилин присвятити єднанню з собою. Потрібно просто слідкувати за своїм диханням та відпустити всі думки, що виникають в голові, повідомляє Life 24.

Читайте також: Карта бажань: як і чому її варто зробити кожному – мотивуючий приклад Лесі Нікітюк

Якщо ви раніше ще не медитували, то радимо починати з 5 хвилин на день. Науковці запевняють, що навіть за цей термін може покращитися робота мозку.

Друга порада – мотиваційна література. Алла Костромічова, вважає, що "навіть самі дурненькі книги а-ля "Не Ной" можуть поміняти ваше ставлення до речей". Раніше ми зробили підбірку книг про те, як досягати неможливого. Перегляньте її – тут.

Третя порада – вдячність. Потрібно помічати все добре, що стається з вами впродовж дня та казати "Дякую" за це.

Попався адекватний таксист – "дякую". Вийшла смачна вечеря – скажіть "дякую",
– написала модель у своєму Instagram.

Четверта порада – робити іншим компліменти, писати схвальні коментарі та дарувати подарунки. Загалом, все, щоб створювати позитивну атмосферу навколо себе.

алла костромічова як підвищити  настрій
Пишіть позитивні коментарі та будьте вдячними за все, що відбувається \ Фото by Headway on Unsplash

П'ята порада – не зачаровуватися людьми чи подіями. Якщо не буде зайвого очікування, то не буде розчарування.

Найважливіше і для мене найскладніше. "Не зачаровуватися, щоб не розчаровуватися" формула така: "якщо очікування від події йдуть до нуля щастя йде до нескінченності", я технар, я так бачу. Не передчувати, не перекручувати та не чекати, що буде wow. Просто жити та бути в моменті. Як? Дивись пункт 1,
– сказала Алла Костромічова.