Іноді трапляється так, що природної впевненості бракує. Однак це можна виправити, зауважує 24 Канал.

До теми Заважають отримувати задоволення від життя: 7 звичок, яких негайно потрібно позбутися

Як почуватися більш впевнено у сучасному світі та які практики допоможуть досягнути бажаного балансу в усіх аспектах життя, розповідаємо далі.

Перш за все, варто дбати про тіло

Важко почуватися впевнено, коли самопочуття залишає бажати кращого. Тож насамперед варто зосередити увагу на турботі про своє тіло.

Перш за все слід налагодити свою рутину: подбати про правильне і збалансоване харчування, здоровий, повноцінний сон, запланувати прогулянки на свіжому повітрі та відмовитися від шкідливих звичок. Не зайвим буде знайти свого сімейного лікаря та щорічно проходити плановий check-up організму. Ці прості превентивні дії ефективно запобігатимуть проблемам зі здоров’ям. Та, як наслідок, допоможуть посилити впевненість у завтрашньому дні.

Для занять спортом потрібно підібрати зручний комплект / Фото Anabel Arto

Якщо ж базовий рівень турботи пройдено, можна вводити нові корисні звички. Йдеться про заняття спортом, медитацію, масаж. Ці ритуали допомагають краще відчути свої потреби та задовольняти їх. Звісно, це неабияк впливає на відчуття впевненості в собі та своїх силах.

Впевненості додасть зміна образу

Загальний зовнішній вигляд та, зокрема, одяг також впливають на сприйняття себе. Кожна дівчина та жінка точно знає: при правильно сформованому та комфортному образі почуття впевненості шалено зростає. Однак якщо звичний гардероб, стрижка чи макіяж не дають цього відчуття, можна спробувати підібрати новий образ.

Зміна домашнього одягу додасть впевненості погляду / Фото Anabel Arto

Існують навіть цікаві психологічні прийоми, пов'язані з іміджем людини. Приміром, експерименти із новим та незвичним одягом можуть підштовхнути думати або поводитися інакше. В дорогому брендовому одязі людина може більше дозволити собі. Це стосується як аспекту вираження ідей, так і давно омріяних покупок. Для початку можна пофантазувати, як би могла одягатися та виглядати ваша більш впевнена версія. Після цього переходьте до втілення відповідного образу.

Звичайно, це може бути трохи страшно, тож почати краще не одразу з радикальних змін, а з невеликих кроків. До прикладу, обрати білизну, яка підкреслюватиме фігуру, буде зручною та допомагатиме почуватися так, наче для вас немає нічого неможливого.

Якісна білизна – запорука впевненості в кожному кроці

Нижня білизна – це перше, що одягає жінка вранці. Тож чому не почати свій день яскраво? Тим паче, що це може вплинути на подальше самопочуття.

Згідно з неофіційними даними, більшість жінок отримує задоволення, одягаючи в буденному житті красиве спіднє. При цьому в сучасному світі неважливо чи йдеться про мереживні вироби, чи про бавовняні моделі.

З цим згідні й творці білизни Anabel Arto. Вже понад 13 років бренд виробляє ідеальну білизну, яка підкреслює унікальність кожної жінки. За цей час виробник сформував чітку філософію, згідно із якою у феєричному комплекті білизни, можна почуватися неперевершеною, навіть попри те, що ніхто не бачить краси, що схована під одягом. Адже насправді ми обираємо білизну, як і робимо макіяж чи зачіску, не для когось, а для свого внутрішнього спокою та впевненості.

Гарна білизна додає внутрішнього спокою та впевненості / Фото Anabel Arto

У новій колекції Anabel Arto кожна знайде білизну, що відповідатиме різноманітним смакам, буде зручною і стане гарним вибором для першого кроку назустріч до своєї впевненості. Тут свої бажання можуть задовольнити, як поціновувачки простої, комфортної та ніжної білизни, так і жінки, що шукають незвичні фасони, яскраві кольори та оригінальні фактури.

Вийти за межі комфорту

Робити те, що раніше ніколи не пробували, покидати свою зону комфорту та ризикувати буває неприємно та страшно. Однак саме нетипові дії відкривають перед нами нові горизонти.

Це правило як ніяк краще працює у питанні здобуття впевненості. Адже вона часто полягає в тому, щоб відчувати себе спокійно в ситуаціях, де більшість людей розгубилася б.

Крім того, коли пробуємо нове й отримуємо позитивний досвід, ми автоматично стаємо трошки впевненішими. Одного разу у нас вийшло, значить є ймовірність, що вийде ще раз. Тим більше тут не обов'язково починати з глобальних змін – переїздити чи змінювати роботу. Достатньо розширювати свою зону комфорту поступово, до прикладу, можна спробувати нове хобі, поговорити з людиною, яка викликає у вас симпатію, але ви не наважувались до неї підійти, чи вдягнути сьогодні трошки яскравішу білизну, ніж ви обираєте зазвичай.

Спробуйте відкривати нове, дбати про себе та задовольняти свої потреби. І це обов’язкове вплине на самооцінку та впевненість.