Однак розчаровуватися не варто. Все ж існують способи, які можуть допомогти прискорити ріс волосся. Що варто робити для розкішних кучерів, розповідаємо далі.

До теми На зміну бобу: ефектні стрижки, які будуть популярними у 2024 році

Як швидше відростити волосся

Найшвидше росте здорове волосся. Тож, для того, щоб прискорити ріст варто дбати перш за все про його стан та дотримуватися таких рекомендацій:

  • Оберіть правильний шампунь.

Один із найпростіших способів прискорити ріст волосся – змусити шампунь працювати на вас. Наприклад, спробуйте засіб для потовщення волосся, щоб розв'язати проблеми з густотою.

Переглядаючи склад продуктів, шукайте інгредієнти, які є відомими поживними речовинами.

Олія насіння гарбуза, корінь юки – мої улюблені інгредієнти для прискорення росту волосся. Доведено, що екстракт гарбузової олії та пальмового дерева допомагають зупинити випадіння волосся та відновити його,
– каже доктор медичних наук Вільям Єйтс.

  • Не забувайте про кондиціонер.

Навіть якщо ви використовуєте чудовий шампунь для пошкодженого волосся, якщо не застосовувати кондиціонер кожного разу, коли миєте голову, ефект буде менш помітним.

Сухе волосся перешкоджає росту, збільшуючи ймовірність ламкості, тому важливо зволожувати пасма. Найкраще звертати увагу на зволожувальні формули, які містять вітаміни росту, такі як цинк і біотин.

  • Додайте до догляду шампунь, що глибоко очищує.

Волосся виглядає більш об’ємним, коли фолікули не заблоковані брудом, відмерлими клітинами шкіри та накопиченням різних продуктів. Раз на тиждень мийте шкіру голови шампунем, що глибоко очищує, а також зволожує.

  • Регулярно підрізайте кінчики.

Може здатися логічним не обрізати волосся, коли ви намагаєтеся його відростити, але насправді ситуація інша.

Стрижка кожні шість-вісім тижнів запобігає посіченню та пошкодженню кінчиків, зміцнюючи їх та сприяючи пришвидшенню росту,
– пояснює Шеріл Т. Бергамі, знаменита перукарка.

  • Змініть свій раціон.

Дієта може відійти на другий план, коли йдеться про ріст волосся, але є деякі важливі форми амінокислот, які не слід ігнорувати. Так, експерти радять додати у свій раціон авокадо, квасолю, броколі та соєві боби, лосось, тріску, горіхи, продукти, багаті кератином, зокрема свинину, цільні зерна, курку.

Додамо, що у разі надмірного випадіння волосся, найкраще звертатися до трихологів чи дерматологів. Фахові лікарі допоможуть з'ясувати, у чому проблема, та підберуть найкраще рішення для відповідного випадку.