У чому секрети робочого простору, що буде підтримувати здоров'я та сприятиме підвищенню продуктивності, розповідаємо далі. Гарантуємо: ці прості лайфхаки зроблять робочу рутину максимально комфортною.

До теми Як підтримувати чистоту у будинку без зайвих зусиль: прості способи на кожен день

Оберіть стілець, який підтримуватиме правильну поставу

Для того, щоб робоче місце було зручним і нічого не відволікало від продуктивної роботи, перш за все, слід обрати правильний стілець.

Експерти радять шукати крісло, яке підтримуватиме поперековий відділ хребта, дозволятиме формувати пряму поставу та тримати голову та шию на одному рівні з тулубом.

За словами фізіотерапевтки Лари Хейманн, висота сидіння повинна також дозволяти стопам стояти на підлозі, а колінам залишатися на одному рівні зі стегнами.

У результаті таке крісло буде утримувати тіло в зручному положенні з мінімальною напругою та підтримувати правильну поставу, що сприятиме продуктивності та комфорту роботи.

Знайдіть письмовий стіл з достатнім місцем для ніг

Іншим важливим кроком є вибір столу, який має достатньо місця для ніг. Експерти рекомендують шукати стіл, котрий можна буде відрегулювати по висоті, оскільки він дозволятиме змінювати положення між сидячим і стоячим.

Таким чином упродовж робочого дня можна буде вільно змінювати положення тіла і переключати свою увагу, щоб залишатися сконцентрованим на задачах.

Переконайтеся, що висота робочого комп'ютера є правильною

Ідеальний робочий простір – це той, що забезпечує правильне розташування тіла. Так, екран комп’ютера має бути розміщений на рівні очей або трохи нижче. Це обов’язкова умова, яка допоможе уникнути болю у шиї та відволікання на дискомфорт під час роботи.

Робіть регулярні перерви протягом дня

Невеликі фізичні вправи та перерви можуть кардинально вплинути на продуктивність.

Немає значення, наскільки ідеально облаштований робочий простір, якщо не рухатися, адже перебування в одній і тій же позі годинами поспіль неминуче спричинить скутість і біль. А це своєю чергою не додасть ефективності роботі.

Відтак, хоча б раз на годину важливо робити невелику перерву, рухатися та, за можливості, змінювати позиції столу.