Саме ці кольори найбільше будуть з'являтись у кольоровій гамі відомих брендів та у колекціях дизайнерів. Їх будуть використовувати для різноманітних зображень у всьому світі, розповідають у Shutterstock.

Читайте також: Як стильно прикрасити ялинку на Новий рік 2021: головні тренди і фотоприклади

Set Sail Champagne – колір шампанського

На сервісі цей колір описують як колір вітрила на фоні відкритого моря, до якого нам усім хочеться втекти

Після року бурхливих змін ми всі хотіли б відправитись кудись далеко від усього цього

Це чисте полотно, на якому можна почати все спочатку і написати все, що захочеться. А якщо придивитись, то у ньому можна побачити навіть пастельний апельсиновий відтінок.

Fortuna Gold – золотий

Shutterstock назвали його на честь римської богині вдачі – Фортуни. Темний, насичений, теплий відтінок, як символізує фортуну – мерехтливі момент щастя, випадкові події та неймовірні збіги. Ми можемо побачити його у сонячному світлі наприкінці дня чи в осінньому листі на міських вулицях.

Tidewater Green – глибокий зелено-блакитний

Цей колір символізує постійні зміни, які відбуваються у світі, на кшталт обертання Землі навколо своєї осі чи припливів та відпливів океану. Нагадування нам про те, що зміни – це нормально і нам потрібно вчитись їх приймати. Він нагадує нам водночас джунглі і темні водойми.

Якщо ви замислюєтесь над ребрендингом для свого бізнесу, зміною візуалу інстаграму чи сайту, і хочете бути в тренді, придивіться до цих кольорів,
– говорить Міла.

Вона вже використовує вкраплення Set Sail Champagne у візуалі в особистому профілі. А для бізнес-аккаунту та оформлення "хайлайтс" Міла Бараєва обрала класичний колір Pantone Ironman.