Усі знають, що тем релігії, політки та розмов про колишніх варто уникати. Проте ми склали списом ще 6 тем, про які краще забути, якщо ви хочете, щоб ваш перше побачення пройшло на найвищому рівні.

Читайте також: Не бійтесь відмовити: 6 ситуацій, у яких необхідно сказати "ні"

1. Проблеми друзів та родичів

Без розмов про родину та оточення на першому побачення навряд чи обійдеться. Проте не скидайте на нього відразу мішок проблем ваших рідних: який у сестри поганий чоловік, проблеми з начальником у подруги, а батько не може знайти роботу. Людина ще нічого не знає про цих людей, і їй навряд чи буде цікаво слухати про їх негаразди.

2. Суцільний негатив

Ви обидва прийшли на побачення розважитись, приємно провести час і дізнатись більше одне про одного. Тому не бажано обговорювати щось на кшталт кримінальних новин, високих цін, хвороби тощо. Навіть якщо у вас був не найкращий день, спробуйте забути про все погане і просто насолодитись веселою розмовою з новою людиною.

Розмова на першому побаченні має бути позитивною / Freepik

3. Хвалитись своїм фінансовим станом

Кожен хоче на першому побаченні показати себе з кращого боку, і вміння заробляти гроші ще нікого не виставляло у поганому світлі. Але людина, яка постійно розповідає про свої заробітки, залишає по собі неприємне враження та здається занадто самозакоханою. Зрештою, ми закохуємось у людей не через їх фінансовий стан, тому й занадто акцентувати на цьому увагу не варто.

4. Психологічні проблеми

Звісно, людина має право знати, якщо у вас є серйозні проблеми, які ви пропрацьовуєте з психологом. Але краще поговорити про це пізніше, коли ви відчуватимете, що вже стали близькі. На першому побаченні він просто не знатиме, що робити з цією інформацією, співчувати вам чи підтримувати.

Не говоріть лише про власні проблеми / Фото Unsplash

5. Занадто серйозні наміри

Це може бути чоловік вашої мрії, проте не поспішайте повідомляти йому про те, якого кольору будуть шпалери у вашому будинку, куди ви їздитимете у відпустку і як краще називати вашу маму. Перше побачення – це лише знайомство, говорити про майбутнє варто пізніше, коли ви будете у тісних стосунках. Інакше людина може вас просто не зрозуміти.

6. Секс

Говорити на інтимні теми на першому ж побаченні допустимо, якщо ви обидва шукали собі партнера на одну ніч. У іншому ж випадку краще відразу не відкривати усіх карт. Розмови про секс можуть збентежити людину, вона почуватиметься некомфортно й атмосфера вечора стане напруженою.