Жінка, ім’я якої не називають, не розповіла, скільки років була одружена. Однак за цей час вони встигли народити дитину: чоловік багато працював, а вона займалася з малюком вдома.

Цікаво Україна вперше здобула золото на Decanter 2021: вина SHABO серед лідерів світових виробників

Коли я була разом із колишнім чоловіком, я, як і багато молодих мам, взяла на себе левову частку догляду за дитиною. Окей, я трішки применшую. Мій чоловік багато працював. Та коли він був вдома, то не сильно займався дитиною. Він був просто "спостерігачем". Хоч я думаю він любив нашого сина дещо специфічно та віддалено, – розповідає жінка.

Так виглядало, що коханий бісився через те, що жінка приділяє багато уваги їхньому сину. Через його ставлення виникали різні неприємні проблеми: він не хотів принести йому попити, не давав виспатися дружині; їв фісташки у машині, хоч знав, що у малюка алергія на них (одного разу його навіть госпіталізували через це). А ще – кидав пачку сигарет на підлогу і дивився, як син її жував. Але далі він перевершив самого себе.

Чоловік зробив фатальну помилку із підгузками / Фото Unsplash

"Одного разу мене госпіталізували з пневмонією. Тоді нашому сину було два рочки. Я не вірила, що чоловік зможе нормально за ним доглядати і довго не хотіла йти у лікарню. Але доктор сказав мені: "Звісно, ти можеш піти додому, але ти не можеш дихати достатньо, щоб проговорити одне речення. Ти можеш померти. Тому я залишилася в лікарні на три доби. За домом тоді доглядала наша робітниця Шеріл. Вона була справжнім ангелом, яка допомагала нам вже кілька років. А дитиною трішки займалася моя мама та сестра", – згадує австралійка.

Через три дні дружина повернулася додому і застала жахливу картину: Шеріл написала записку, що вона не витримала й пішла. Жінка оглянулася і була шокована. Дім був неймовірно брудним, а "вишенькою на торті" стали брудні памперси на другому поверсі, які чоловік просто поклав на сходи. Дружина припускає, що її рідні просто не піднімалися на верх будинку, тому цього не бачили.

Цікаво Хлопець обурив дівчину дивним проханням перед побаченням: що він хотів

Я щойно вилікувалась від пневмонії, і тепер мені довелося прибирати весь дім… Я була розлючено і морально виснажена, – говорить австралійка.

Такого ставлення жінка витримати не могла. Вона одразу вирішила розійтися із чоловіком і довела справу до кінця.