Випадок стався в середині лютого у британському місті Бангор. 25-річна Деліт Джонс вийшла з дому і відчула себе дуже погано.

Цікаво Вчені назвали 5 речей, які об'єднують усі щасливі пари

Все було схоже на гострий приступ болю в животі. Жінка одразу подзвонила рідним.

В мене були такі болі раніше, тому подумала, що це щось схоже. Я одразу подзвонила мамі та сестрі, щоб вони прийшли мені на допомогу, – розповідає Деліт.

Деліт і її хлопець Дін / Фото Instagram

Сестра Кейт одразу запідозрила щось недобре. Тому викликала швидку допомогу. Дівчина думала, що в Деліт приступ апендициту. Але все виявилося значно цікавіше.

Ми приїхали допомогти, адже Деліт справді було погано. Коли вона сказала, що народжує, то засміялися. Наскільки ж ми були шоковані, коли це виявилося правдою. Деліт взагалі не знала, що була вагітною, – розповідає сестра Кейт.

Медики одразу підтвердили, що почалися роди. Довезти дівчину до лікарні не вдалося – Деліт почала народжувати на стоянці біля супермаркету, де працює її хлопець Дін, який теж нічого не підозрював.

Цікаво 5 простих і дешевих способів покращити своє життя

Все пройшло успішно. Новонародженого хлопчика одразу обстежили в лікарні – він повністю здоровий. Зараз пара звикає до того, що їх вже троє.

Дитина повністю здорова / Фото Dean Stawman / Asda

Непомічена вагітність – рідкісний стан, коли жінка взагалі не підозрює, що вагітна. Таке може продовжуватися до самих родів, як це сталося із Деліт.

Ось кілька фактів про це явище від професорки акушерства в Університеті Стерлінга Гелен Чейне, яка поділилася ними із ВВС.

  • Приблизно одна із 2500 жінок має непомічену вагітність.
  • У Британії кожного року фіксують близько 300 таких пологів.
  • Цей феномен ще досліджують. Але одна з можливих причин – стрес.
  • Це може статися із жінками, в яких нерегулярні місячні.