Мабуть, Даррен Вілсон запам’ятає цьогорічний День батька (20 червня) на все життя. Британець в хорошому настрої збирався на роботу: він якраз чекав, що поштар принесе йому листівку від дочки, яка живе в іншому місті. На жаль, скринька була порожня, тому Даррен поїхав на роботу, розуміючи, що сюрприз побачить вже ввечері. Через деякий час він про це пошкодував.

Цікаво Побачити Париж та Мальдіви без виїзду за кордон: 5 місць в Україні, де ви ще не бували

Його дружина Керрі залишилася вдома. Саме вона зустріла поштаря, який приніс вітальну листівку. Не дочекавшись коханого, жінка розкрила конверт – і в неї просто не залишилося слів: у листівці невідома леді вітала чоловіка від імені новонародженої дитини. Керрі запідозрила Даррена у зраді.

Вітаю з першим Днем батька того, хто став моїм татом. Коли я вперше побачила тебе, я зрозуміла, що ти найкращий батько з усіх. Надіюсь, в тебе хороший день. Мені дуже подобається обійматися з тобою… Цілую й обіймаю. Сам мер-Рей, – було написано у листівці.

Дружину просто переповнювали емоції. Вона моментально розтрощила домашній телевізор, ноутбук чоловіка та його запасний телефон. Жінка ледь не поїхала на роботу Даррена, щоб розібратися, але вирішила все ж його дочекатися. Це була досить хороша ідея.

Жінка влаштувала погром у квартирі, бо думала, що чоловік їй зрадив / Фото Pexels

Зрозуміло, коли Даррен повернувся додому, його чекала справжня катастрофа: розлючена жінка була готова подати на розлучення. Чоловік не зрозумів, що відбувається, доки не глянув на листівку. Він моментально побіг до місцевої поштової служби, щоб вияснити ситуацію.

Як виявилося, йому помилково відправили не ту листівку.

Для них це проста помилка, а мені це ледь не коштувало життя… Потім мені сказали, що я все-таки отримаю листівку від дочки. А я втратив ноутбук, телефон і телевізор, – розчаровано розповів чоловік.

Цікаво Незнайомець цілий вечір діставав дівчат в кафе: їх врятувала записка від бармена

Утім, дружина одразу заспокоїлася і вибачилася за свій зрив. Керрі пояснила, що в неї запальний характер, і вона не може з цим нічого зробити. Однак все вже минулося: вони з чоловіком помирилися.