Моллі Кармел працює терапевтом, що спеціалізується на розладах харчової поведінки. Проте їй ніяк не вдавалось контролювати власну вагу. Аж поки вона не вирішила відмовитись від свого улюбленого продукту – цукру. Тепер вона на 80 кілограмів легше. Жінка поділилась секретами, що допомогли їй позбутись справжньої залежності від цукру.

Читайте також: Весь секрет у позі: дівчина наочно показує, як у житті виглядають ідеальні фігури з інстаграму

Неймовірна історія схуднення

Жінка сиділа на різноманітних дієтах з 7 років, адже вже у такому юному віці мала зайву вагу. Відтоді її життя нагадувало замкнене коло: дієти – короткочасне схуднення – зриви – заїдання стресу солодким – набирання ваги – знову дієти.

У 23 вона досягла максимальної ваги у 150 кілограмів. Їй було важко навіть нахилитись, щоб зав'язати шнурки або пройти кілька кроків без задишки!

Це було жахливо. Я була безнадійною, я перестала бачитися з друзями, перестала подорожувати, тоді я була дуже замкнутою,
– ділиться Моллі

Так Моллі виглядала у 2000 році / Фото today

Моллі зізнається, що попри різноманітні зміни у своєму раціоні, дещо залишилось незмінним: вона завжди полюбляла солодощі з великими вмістом цукру. Десерти тішили її і ставали розрадою у важкі моменти:

Цукор мене заспокоював, втішав, позбавляв болю. Це була моя велика любов ... Я думала, що цукор був моїм рішенням, коли це насправді було моєю проблемою,
– каже жінка

Тоді жінка й вирішила у якості експерименту перестати вживати цукор. Вона думала, що це буде однією з тих дієт, які вона швидко кидала. Проте коли цей спосіб почав діяти, вона продовжила дотримуватись такого способу життя. Вже за рік вона схудла на 80 кілограмів – і утримує цю вагу досі, коли їй вже 42!

Так 42-річна жінка виглядає зараз / Фото інстаграм-сторінка Моллі Камел

Моллі Камел навіть написала книгу під назвою "Попрощайся з цукром", яка перекладена й українською мовою.

Фото book-ye

Як позбавитись залежності від цукру

Ці правила допоможуть кожному назавжди відмовитись від цукру.

1. Познайомитись з проблемою

Це перший крок – з'ясувати ваші стосунки з цукром. Вам точно кожен раз до солодкої кави потрібна ще й солодка цукерка? А після вечері ви накладаєте ще шматок торта, навіть якщо вже наїлися? Подумайте, чим замінити ці десерти: фруктами, овочами або корисними солодощами.

Відмовляйтесь від шоколадок до кави / Фото Pexels

2. Увага! Етикетки

Уважно дивіться на склад продуктів, адже цукор є практично у всьому. Моллі радить користуватись її правилом 5 елементів.

Правило 5 елементів


Якщо цукор у складі серед інгредієнтів стоїть на 5 місці або нижче, значить цей продукт можна сміливо вживати.

3. Ніяких днів "розвантаження"

Дотримуйтесь своїх правил: не дозволяйте собі так званих днів "розвантаження" без цукру. Так, навіть раз на тиждень. "Таким чином ви знову розпалюєте свою любов до цукру" – зазначає Моллі.

4. Тренування – це ще не все

Тренування чудово піднімають настрій та позитивно впливають на здоров'я. Проте вони не допоможуть вам позбавитись від цукрової залежності. Тому не потрібно покладатись лише вправи, важливо працювати і з психологічним аспектом.

Не розраховуйте лише на тренування / Фото Pexels

5. Не тримайте солодощі вдома

Набагато легше відмовитись від цукру, якщо не мати спокуси вдома.

Це дуже важливо. Якби я тримала печиво у своєму будинку, я, швидше за все, з’їла би його,
– зізнається Моллі

Не повірите, але експертка радить просто прикласти лід до задньої сторони шиї, щоб позбавитись бажання негайно з'їсти щось солодке.

6. Короткі дієти – не ефективні

Моллі радить не ставити собі виклики на кшталт "Не їсти цукор 30 днів". Це часто обертається зривом і поверненням до постійного споживання цукру. Ви повинні поступово перетворити це на спосіб вашого життя.