33-річна шотландська акушерка Карла Фрост розповідає, що почала стрімко набирати вагу після народження донечки. Материнство, робота та навчання у коледжі водночас – через це все вона переживала постійний стрес, який заїдала шкідливою їжею: ковбасами, солодощами, занадто солодкою кавою.

Читайте також: Як виглядати молодо у 50 років: цікаві секрети від блогерки

Вона пробувала безліч дієт, проте нічого не спрацьовувало. Карла з жахом дивилась на ваги й часто плакала через відображення у дзеркалі. "Я мила волосся двічі на день, щоб переконатися, що воно виглядає красиво. Бо це було єдине, що я могла негайно змінити", – каже жінка. Проте один похід до лікаря змінив життя жінки.

Жінка схудла на 40 кілограмів за пів року / Фото @mrsfgoesketo

У березні минулого року Карла прийшла на плановий огляд до поліклініки, а там її шокували: ще трохи, і жінка матиме діабет другого типу. Вона настільки була вражена цією новиною, що навіть мусила приймати антидепресанти

Тоді я настільки злякалась за своє здоров'я, що подумала: якщо я негайно не почну діяти, то вже нічого не зможу змінити,
– зізнається Карла

Вона схудла на 4 розміри / Фото @mrsfgoesketo

Тоді дівчина перш за все почала більше ходити та записалась до тренажерного залу. Проте справжнім порятунком для неї стала дієта з низьким вмістом вуглеводів: "Я повністю переглянула свій раціон. Перші чотири-п'ять днів були справді важкими, оскільки це шок для вашого організму", – розповідає вона.

Перш за все почала більше ходити / Фото @mrsfgoesketo

Що вона змінила у харчуванні

Раціон до схуднення

  • Сніданок – 2 шматочки білого тосту. Плитка шоколаду. Ванільне лате.
  • Обід – ковбаса та торт.
  • Вечеря – макарони з куркою та соусом песто, піца та салат
  • Закуски – картопляні чипси, печиво протягом дня та 6 ванільних лате.

Раціон зараз

  • Сніданок – яєчня, хрусткий бекон та авокадо. Чорна кава з низьковуглеводним сиропом.
  • Обід – салат з тунцем та оливкам або з куркою та сиром.
  • Вечеря – пастуший пиріг з пюре і великою кількістю зелених овочів та маслом.
  • Закуски – хрусткі чипси зі свинячої шкіри та горіхи кеш'ю.

Як жінка змінилась завдяки схудненню / Фото Daily Mail

Всього за 4 місяці Карла схуднула на 4 розміри, втративши майже 40 кілограмів, а її шкіра стала виглядати набагато краще. Разючі зміни були не лише ззовні: у неї зникло постійне відчуття голоду, і найважливіше – їй більше не загрожував діабет.

Я ніколи не відчувала себе психічно й фізично краще, ніж зараз. Більше не повернуся до свого старого раціону. Зараз я знаю, що справді корисно для мого тіла,
– стверджує жінка

Вона по-справжньому зрозуміла, наскільки змінилось її життя після одного зворушливого випадку. Якось, коли Карла вже скинула більшість своїх зайвих кілограмів, її 6-річна донька підбігла до неї та обійняла зі словами: "Мамо, мої руки торкають одна одну!". Малеча нарешті змогла охопити маму руками повністю. Карла розчулилась і переконалась, що зараз вона на правильному шляху.

Донька нарешті може обійняти маму / Фото Daily Mail

Карла стверджує, що кето-дієта дійсно врятувала їй життя. Зараз вона регулярно здає аналізи та перевіряє свій організм, щоб переконатись, що вона більше не шкодить своєму здоров'ю, і все працює як слід. Корисними рецептами та історією власного шляху схуднення вона ділиться на своїй сторінці в інстаграмі, сподіваючись й інших надихнути на радикальні зміни у житті.