22-річну Лорен Ніколь Томпсон можна жартома назвати найпалкішою прихильницею солярію у всій Північній Ірландії. Дівчина з самого дитинства марила солярієм і не могла дочекатися, коли нарешті зможе пройти цю процедуру. Все через її маму.

Цікаво Вечеря з вином: ігристе SHABO Special Edition напівсухе рожеве і салат з полуницею

Коли я була маленькою, мама постійно користувалася солярієм. Я завжди йшла разом з нею і сиділа поруч на маленькому кріслі, поки вона проходила процедуру. В цей момент я завжди думала: "Боже, я не можу дочекатися, коли зможу зробити те саме",
– розповідає Лорен.

Коли дівчині стукнуло 18 років, вона справді дала жару. Були періоди, коли вона кожного дня проводила в солярії, як мінімум, 10 хвилин.

Як виглядала Лорен без надмірної засмаги / Фото BBC Tanorama

"Тоді я ще ходила в школу, а мої друзі, коли бачили мене, весь час говорили: "Боже мій!". Звичка засмагати міцно засіла в мою голову. Я б не вийшла з дому, якби була блідою. Це дійсно викликає привикання", – згадує Лорен.

В якийсь момент дівчина вирішила замінити солярій на спеціальні ін’єкції препарату, який допомагає зробити шкіру темнішою. Як можна побачити з фото, дівчина шалено перестаралася з уколами: вона не тільки змінилася до невпізнаваності, але й "заробила інфекцію" у нирках. Дівчина вважає, що саме ін’єкції спровокували захворювання.

Як виглядала Лорен після ін’єкцій / Фото BBC Tanorama

Цікаво Жінка випадково роками їла зіпсуту їжу: все через зламаний холодильник

Згадуючи свої старі світлини, дівчина визнає, що вона виглядала дещо кумедно. Але на той момент вона взагалі так не вважала. Зараз Лорен переважно користується кремами для засмаги і веде здоровий спосіб життя.