Відео стало шалено популярним у тіктоці: лише за тиждень його переглянули понад 12 мільйонів разів. За словами блогерки, лайфхак спрацював на відмінно. Однак Life 24 рекомендує обережно ставитися до таких порад, адже можна отримати непотрібні проблеми.

Цікаво Вечеря з вином: ігристе SHABO Special Edition напівсухе рожеве і салат з полуницею

Жінка придбала квиток на лоукостер за найнижчим тарифом у 44 долари. Зазвичай у такому випадку можна брати лише ручну поклажу певних розмірів з вагою до 9-10 кілограмів (залежно від авіакомпаній). Якщо людина переборщила з багажем, то має заплатити додаткові гроші. Частенько ці "штрафи" можуть бути на рівні вартості квитка.

У блогерки трапилася саме така проблема: вона не мала куди подіти зайвий рюкзак, але спробувала викрутитися із ситуації. Жінка одягнула його на живіт, а зверху прикрила светриком. Кілька секунд – і вона вже "вагітна".

Вона одягнула на себе рюкзак / Скриншот тікток miniadvantures

В кінці відео блогерка показала, що метод спрацював: вона спокійно зайшла на літак і стала шукати своє місце. Але не все так просто. Коментатори вказали, що не в кожній країні вдасться так обдурити авіакомпанію:

Тепер дівчина виглядає як вагітна / Скриншот тікток miniadvantures

  • Ага, а довідку про те, що ти вагітна і тобі можна літати, не попросять?
  • В нас можуть не пустити на літак, якщо ти без довідки від лікаря, що можна літати (під час вагітності, – Life 24).
  • В мене довідку просили.

Цікаво Пара знайшла дивний тунель у своєму будинку: що було всередині