Сім’я блогерки під ніком kammee0508 придбала старенький котедж ще в 2015 році. Нещодавно вони спробували трішки перепланувати будинок: чоловік якраз почав зносити внутрішню стіну. Він дуже здивувався, коли побачив, що за цеглою була прихована ще одна кімната.

Цікаво Побачити Париж та Мальдіви без виїзду за кордон: 5 місць в Україні, де ви ще не бували

Подружжя втішилося, адже це додаткова житлова площа. Та, коли зайшли всередину, у них з’явилося багато нових питань, на які важко відповісти.

Чоловік вирішив залізти у нову кімнату / Скриншот тікток kammee0508

Спочатку ми подумали, що це місце використовували для зберігання якихось речень. Але воно взагалі не мало ніяких проходів, так що це було трішки дивно, – розповіла блогерка.

Дівчина оглянула нову кімнату і знайшла там кілька дивних сюрпризів, від яких трішки не по собі. Один із них – колекція старих чорно-білих фотографій. На одній із них можна побачити маленького хлопчика, який стоїть поруч із людиною без голови.

Дивне фото / Скриншот тікток kammee0508

"Сподіваюся, що це недолік експозиції, а не щось зловісне", – припускає жінка.

Цікаво Жінка знайшла давнє послання: воно лежало на дні озера майже 100 років

Серед інших знахідок: раритетні газети, особиста картка школяра, лист і навіть старі банки та лампочки, яким вже приблизно понад 70 років.

Частина речей, які знайшла блогерка / Скриншот тікток kammee0508

Відео kammee0508 переглянули майже 3 мільйони разів. Більшість коментаторів стверджували, що це справді некомфортно виявити таку знахідку у своїй квартирі. Однак, скоріш за все, це просто старі речі колишніх господарів, які про них забули. А хтось взагалі думав про щось зловісне:

  • Мені дуже сильно не по собі. Чому ці речі були заховані? (Sherri Mohn)