Грудне молоко може справді по-різному використовувати. Хтось робить з нього домашню косметику, а от тікток-блогерка під ніком mamasliquidgold навчилася перетворювати його у красиву прикрасу. Відео про створення такого виробу стало скажено популярним у соцмережі: його переглянули понад 9 мільйонів разів.

Цікаво Вечеря з вином: ігристе SHABO Special Edition напівсухе рожеве і салат з полуницею

У коротенькому ролику жінка показала процес перетворення грудного молока. Спершу вона вилила його на сковорідку, а також додала туди загущувач. Через деякий час вся суміш перетворилася у своєрідний порошок.

Грудне молоко перетворилося в такий порошок / Скриншот тікток mamasliquidgold

Жінка ретельно його перетерла у ступці для спецій. Одна мить – і блогерка вже показала красиве колечко, у якому красується незвичний білий камінь із грудного молока.

Камінчик з грудного молока / Скриншот тікток mamasliquidgold

Не дивно, що відео набрало стільки переглядів. Люди були справді здивовані від того, що хтось додумався зробити такий оригінальний камінчик. Як виявилося, жінка робить їх на замовлення: люди спеціально відправляють блогерці своє молоко, щоб вона перетворила його у прикрасу. Утім, не всі оцінили таку затію, але одна з підписниць пояснила, чому це крута ідея.

Цікаво Як приховати синяк від пристрасного поцілунку: цікава порада

  • Це дуже класна ідея. Всім, хто не розуміє: це для людей, які, до прикладу, втратили дитину. Саме така річ буде їм нагадуванням.