Блогерка під ніком jaeleelovesbread знімає кумедні відео про буденні ситуації у житті кожної людини. Зазвичай її відео набирають не більше кількох тисяч переглядів, проте відео з перевтіленням стало вірусним у TikTok і просто вистрілило, адже його подивились понад мільйон разів.

Читайте також: Прекрасний старт винного літа: фестивалі вина в Україні

Дівчині давно казали про те, що вона виглядає ніби копія всесвітньо відомої американською співачкою Лани Дель Рей. Тоді дівчина вирішила ще більше підкреслити свою схожість, зробивши макіяж та зачіску як у знаменитості. І вона не прогадала!

Спочатку на відео блогерка стоїть без макіяжу і з пов'язкою на голові – здається, що у її зовнішності дуже мало рис від співачки.

Спочатку блогерка не дуже схожа на співачку / Фото jaeleelovesbread

Тоді дівчина фарбує брови, малює "фірмові" стрілки Лани Дель Рей, прикріпляє кілька пучків накладних вій та наносить тон. Зовсім трохи маніпуляцій з косметикою – і вже стає зрозуміло, що усі розмови про її схожість були не пустими балачками.

Трохи макіяжу не завадить / Фото jaeleelovesbread

Тоді блогерка додає фінальні штрихи – підфарбовує губи коричневою помадою та просто розпускає випрямлене волосся. І ось перед нами справжнісінька копія американської співачки, схожа навіть міміка.

Дівчина стала копією Лани Дель Рей / Фото jaeleelovesbread

Повне відео можна подивитись тут:

В коментарях користувачі були справді вражені близнючкою знаменитості, а дехто вже готовий був навіть записати адресу та їхати до дівчини по автограф.

  • "Це донька Лани"
  • "Лана, розлогінься"
  • "Чому вони так схожі?"
  • "Просто скажи, де ти"