Джерело: Life 24

Ми зібрали 7 надзвичайно красивих зізнань у коханні із популярних кінофільмів. Вони допоможуть вам надихнутися та здивувати свою найближчу людину приємними словами.

Цікаво 7 фільмів про шалене кохання, які хочеться передивлятися знову і знову

Джульєт і Марк "Реальна любов"

Весь фільм ділиться на невеличкі новели про кохання різних людей. В одній із них чудовому хлопцю Маркові дуже не пощастило – він закохався в прекрасну Джульєт, яка одружена з його найкращим другом. Марк успішно приховував своє захоплення дівчиною, доки вона це не розкусила. Хлопець не розраховував на взаємні почуття. Але він зібрався з думками і завітав до будинку Джульєт, щоб зізнатися в коханні. Це були картки із написами.

Арагорн та Арвен "Володар перснів: Хранителі персня"

Це кохання тривало довгі-довгі роки. Але різні обставини не дозволяли їм з’єднатись один з одним. Спершу Арагорн не захотів забирати прекрасну ельфійку із сім’ї, щоб вона була у безпеці. Через 30 років вони зустрілися знову і Арвен відмовилася від свого безсмертя, щоб назавжди зійтися разом.

Девід і Даяна "Непристойна пропозиція"

Інколи справжнє кохання має такі непрості випробування, що люди забувають про власні принципи. Це й сталося у Девіда і Даяни: одна незвичайна пригода змусила їх розійтися. Але вони не забули свій особливий ритуал, який завжди нагадував обом про власні почуття. Можливо, це врятує їхнє кохання?

Ріта і Філ "День бабака"

Філ – самозакоханий репортер, який випадково потрапив у петлю часу. Він змушений проживати одні й ті самі події кожного дня. За цей час чоловік багато дізнається про себе та закохується у колегу Ріту. Одного разу він розповів їй про свою проблему, тому вона погодилася переночувати з ним в готелі, щоб перевірити, чи це правда. Жінка заснула, а Філ несподівано зізнався їй у почуттях.

Еллі та Ной "Щоденник пам’яті"

Еллі та Ной були закохані один в одного ще з самої юності. Але через життєві обставини вони розлучилися на багато-багато років. Вже в дорослому житті пара зустрілася знову. Та Еллі не знала, чи варто давати стосункам другий шанс. У відповідь Ной сказав надзвичайно важливі слова.

Кріс та Енні "Куди приводять мрії"

Це кохання, яке почалося у реальному житті і продовжилося на небесах. Кріс загинув в автомобільній аварії і опинився в раю. Там він зустрів дітей, які померли кілька років до того. Він дуже чекав на свою дружину Енні. Але сталася справжня катастрофа: жінка скоїла суїцид та опинилася у пеклі. Кріс був готовий на все. Він спустився за нею у пекло і промовив ті слова, які змінили все.

Містер Дарсі та Елізабет Беннет "Гордість і упередження"

Містер Дарсі вдруге зізнався у коханні прекрасній Елізабет. Перший раз вона жорстко відмовила джентльмену. Але тепер жінка була безсила перед елегантним чоловіком.

Цікаво 7 дитячих книг, які варто перечитувати у дорослому віці, щоб знову повірити у диво