Джерело: Bored Panda

Нікі – професійна візажистка, яка розвинула вміння робити макіяж до максимуму. Дівчина малює на своєму обличчі дивовижні сюрреалістичні малюнки, обличчя зірок та різних персонажів. Тут немає жодного Фотошопу – лише талант та нереальна уява.

Цікаво Люди зникають на картинах цієї художниці: вражаючий бодіарт – фото, відео

Дивовижно, але Нікі – візажист-самоучка. Все почалося з невеликих експериментів над власним лицем. Минуло кілька років – і дівчина стала справжньою знаменитістю. Але ніхто не знав, хто вона така.

Цікаво Дизайнер "хуліганить" над відомими картинами: тепер там Йода, Джокер і навіть вентилятор – фото

Один із моїх образів став вірусним 4 роки тому – він досі поширюється в Інтернеті. Але я була дуже молодою і не здогадалася, що на фотографію потрібно ставити водяний знак. Тому ніхто так і не дізнався, що це була моя робота, – розповіла Нікі.

Через це дівчина на певний час закинула своє хобі.

Все відновилося через пандемію Covid-19. Дівчині було дуже скучно вдома, тому вона відновила експерименти. Вони дали свій результат – на сторінку Нікі в Інстаграмі вже підписалися майже 12 тисяч людей.

Коли пандемія закінчиться, дівчина хоче перевтілитися в образ Анджеліни Джолі та піти гуляти по місту. До речі, такий макіяж займає до 12 годин – потрібна значна деталізація.