Дівчина на ім'я Нікі прилетіла до Чикаго, щоб влаштувати своєї хлопцю справжній сюрприз на його День народження. Їй на думку спала цікава ідея: вручити йому посилку з подарунком, прикинувшись кур'єром. І вона вжилась в цю роль якнайкраще.

Читайте також Новий тріумф українських вин: SHABO завоювали 4 медалі на міжнародному конкурсі в Німеччині

Щоб повністю відповідати образу, дівчина одягнула на себе більший на кілька розмірів темний одяг, а також – рукавички, шапку, під якою сховала волосся, темні окуляри та, звісно, ж маску. Всі ці аксесуари майже повністю закривали обличчя Нікі. Єдине, що могло її видати – це зріст.

Дівчина спокійно вручила коханому посилку біля його будинку та дала бланк для підпису. Спочатку хлопець геть нічого не запідозрив, хоч і посміявся, коли у бланку побачив непристойне слово. Нікі написала його спеціально, заради розіграшу.

Хлопець не зрозумів, що дівчина його розігрує / Cкриншот з тіктока @niki.bayat

Після цього іменинник вже хотів був розвернутись та піти до будинку, коли помітив, що його знімають. І не будь-хто, а сестра його коханої.

Дівчина та Нікі почали сміятись, сподіваючись, що хлопець вже про все здогадався. Та Нікі так добре замаскувалась, що він лише здивовано крутив головою, не розуміючи, що відбувається.

Хлопець не зрозумів, що дівчина його розігрує / Cкриншот з тіктока @niki.bayat

Коли ж сестра Нікі вирішила дати підказку і прямо показала на неї рукою, спитавши: "Хто це?", хлопець і цього разу просто здивовано знизав плечима і сказав: "Я розгублений". Зрештою, зупинивши істеричний сміх, Нікі зняла шапку, окуляри та маску – і лише тоді її коханий зрадів та кинувся обіймати дівчину.

Цікаво Пара одружилась просто на канадському кордоні: все заради старенької бабусі

Він впізнав кохану, коли вона зняла всі аксесуари / Cкриншот з тіктока @niki.bayat

Відео, на якому Нікі так добре вжилась у роль кур'єра, набрало понад 11 мільйонів переглядів!

Повне відео можна подивитись тут: