Джоді хизується такими жестами чоловіка у тіктоці та оцінює подарунки від 1 до 10. Можна легко зрозуміти, що догодити красуні важко.

Дізнайтесь Візитна картка: SHABO Limited Edition Сапераві-Каберне Фран

Дівчина незадоволена розкішними подарунками

Шотландку Джоді Голді чоловік щодня засипає розкішними дарунками. Вона має нелегку вдачу та дорогий смак. Дівчина легко відмовляється від нових речей, вартістю тисячі доларів, які їй не до вподоби. Свою примхливість вона демонструє у відео, оцінюючи дорогі подарунки.

Новому iPhone 13, вартістю 1000 доларів, вона поставила 9 з 10. Вона була незадоволена доставкою, яка запізнилася на 3 дні. Опісля чоловік вирішив потішити свою кохану новою парою кросівок Balenciaga. Проте подарунок взагалі розчарував Джоді Голді, і вона захотіла їх повернути. Вартість такого подарунку також сягала тисячі доларів.


Дівчина не оцінила нову пару кросівок / Фото Pinterest

Не сподобалась дівчині і сумка люксового бренду Louis Vuitton, яка коштувала 2600 доларів. А саме, Джоді не оцінила її колір, тому поставила 7/10. Врятували ситуацію букет квітів та кілька тисяч у конверті, які вона оцінила відповідно 8/10, за гарні кольори, і 10/10 за улюблені банкноти.


Дівчина знецінює подарунки прихильника / Скриншот з відео

Цікаво знати Чоловік так і не отримав різдвяного подарунка: його залишили під дверима

У коментарях користувачі розділились на два табори: одні осуджували дівчину, а інші заздрили такому прихильнику. Ось кілька прикладів:

  • "Будь вдячна за те, що маєш!"
  • "Де ви шукаєте цих чоловіків, я їх не можу знайти!"