Користувач Reddit поділився з іншими обурливою весільною історією, яка сталась з ним нещодавно. Після того, як він побував гостем на весіллі одного свого знайомого, він отримав від наречених лист. Проте там не було подяк за чудове свято.

Читайте також Солодко без цукру! Як SHABO єдина в Україні створює природно-напівсолодкі вина

Молодята надіслали хлопцю уривок з відео та текстове повідомлення. Виявилось, що це запис з камер спостереження, які наречені переглянули. Чоловік спочатку розгубився і не зрозумів, для чого вони йому це надіслали.

Виявляється, вони зробили відкриття, яким захотіли негайно поділитись: "Слухай, ми передивились камери відеоспостереження і помітили, що ти тримаєш два шматочки весільного торта".

Повідомлення, яке надіслали гостю наречені після весілля / Фото Reddit Unlucky_Low_6254

Це ще не все – молодята захотіли компенсації за такий апетит свого гостя: "Ми казали, що кожен гість повинен заплатити за шматок торта, але ти заплатив лише за один. Чи можеш ти, будь ласка, надіслати 3,66 фунта стерлінгів (4,95 долара) якнайшвидше", – йдеться далі у повідомленні.

Більшість могло б подумати, що це дурнуватий жарт, а наречені мають трохи дивне почуття гумору. Проте чоловік підтвердив, що вони цілком серйозно вимагали від нього віддати гроші за торт.

Наречені попросили гостя віддати гроші за зайвий шматок торта / Фото Pexels

Поведінка молодят по-справжньому здивувала інших користувачів Reddit. Пост з цією історією набрав понад 8,6 тисяч вподобань, а під ним накопичилось майже 800 коментарів! Більшість коментаторів з таким проханням після весілля ніколи не стикались і погодились з чоловіком, що це просто смішно та дріб'язково:

  • "Скажіть їм, що ви подали на них до суду з розгляду дрібних справ"
  • "Я б відповів, що розглядаю свій подарунок на весілля як оплату, тому ви винні мені різницю...будь ласка, негайно відправте свій платіж"
  • "Вимагати оплати за торт – це одне. Але надсилати уривок з камер – це просто зовсім інший рівень божевілля!

До теми Наречена не запросила двоюрідну сестру на весілля: все через зайву вагу

Багато користувачів також щиро дивувались, чому наречені взагалі витрачають свій час не перегляд камер відеоспостереження під час медового місяця, коли мали б відпочивати та радіти одне одному. Всі взялись активно жартувати на цю тему:

  • "Вони переглянули камери? Серйозно?"
  • "Вони вважають, що краще мати у кишені зайві кілька доларів, ніж насолоджуватись медовим місяцем"
  • "Ні, мила, ми ще не можемо піти на пляж. Нам ще треба додивитися кілька годин відеозапису та звірити зовнішній вигляд кожної людини із вмістом платіжної скриньки та усіма квитанціями. У тебе відкрита таблиця?"
  • Я люблю проводити свої перші дні медового місяця, переглядаючи відео з камер спостереження, щоб побачити, кого зі своїх близьких я можу потурбувати через 4,95 долара"