Працівник місцевого банку у Тайвані настільки хотів відпочити, що організував цікаву романтичну затію. Він одружився зі своєю дівчиною і отримав 8 днів оплачуваної відпустки. Але йому цього було мало.

Цікаво Букет коханому або начальнику: чи можна дарувати квіти чоловікам

Чоловік виявився дуже кмітливими / Фото Unsplash

Виявляється, за місцевим законодавством людина, яка одружується, має право на 8 днів оплачуваного відгулу. Але в правилах є досить кумедна прогалина, якою скористався кмітливий чоловік.

На останній день відпустки він вирішив розвестися зі своєю дружиною. А вже через день вони знову одружилися. Так новостворена сім’я отримала ще 8 днів додаткової відпустки.

Подружжя скористалося цією схемою аж чотири рази: чоловік отримав 32 дні спеціальних вихідних. Утім, в останній раз компанія відмовилася оплачувати відпустку робітнику. Він довго не думав і звернувся зі скаргою до Міського бюро праці Тайбею, де звинуватив банку у порушенні закону.

Цікаво Жінка піймала коханого на зраді: її помста обійдеться чоловіку у 8 мільйонів

Дивовижно, але установа наклала штраф на роботодавця в розмірі 20 тисяч нових тайванських доларів (майже 20 тисяч гривень). Банк подав апеляцію, бо, на їхню думку, працівник сам порушував правила таких відпусток.

У Міському бюро погодилися, що це було неетично, але працівник не зробив нічого незаконного. Тому банк буде змушений заплатити такий штраф.