Майбутнє подружжя Мубіна Мустафа та Мехді Іса Аратун познайомилося ще в університеті в Торонто. Хлопець одразу звернув увагу на Мехді: дівчина була одягнута в нікаб – мусульманський жіночий головний головний убір, який майже повністю закриває обличчя.

Цікаво Цього ніхто не очікував: 15 найбільш несподіваних весільних фото

Вони спілкувалися упродовж чотирьох років, але зрозуміли, що закохані один в одного лише після закінчення університету. Одного дня Мехді щиро розповіла про свої почуття.

Утім, вони не могли одружитися: хлопець був християнином, а дівчина – мусульманкою. Тому батьки Мехді погано ставилися до таких стосунків.

Неймовірно, але хлопець був готовий на все заради коханої. Він кинув свою дівчину, переїхав до міста, де жила Мехді, та прийняв іслам. А вже за 2 місяці запропонував їй вийти заміж. Оце так рішучий чоловік!

Хлопець розповів, що не раз уявляв, як виглядає його кохана. Але її обличчя він зміг побачити лише після шлюбу! Мубіна ризикнув – і не пошкодував. Ось як він описав цей момент.

Цікаво Пара так святкувала дитячу вечірку, що пошкодила сусідні будинки

Коли я нарешті побачив її лице, я був шокований. Я не знав, як на це відреагувати! Моє перше слово було "вау", – розповів він.

Пара щаслива у шлюбі і ділиться історіями зі свого життя в інстаграмі. На них підписані вже понад 14 тисяч людей.