Вечірка із виявлення статі дитини – популярна на сьогодні забава, де майбутні батьки в колі близьких людей дізнаються, хто у них буде. Інколи для цього використовують димові шашки або звичайні кульки (рожевий колір – дівчинка, синій – хлопчик).

Цікаво Блогерка шокувала своїми дитячими фото: вона схожа на монстра із кіно

Однак пара із Нью-Гемпшира вирішила зробити справді оригінальну затію. Вони організували вечірку у місцевому кар’єрі, де спробували підірвати 36 кілограмів танериту – вибухової речовини, яку використовують для стрільби зі зброї.

Пара вирішила використати вибуховий танерит замість традиційних кульок / Фото Unsplash

Закохані дещо не розрахували з кількістю танериту, адже вибух вийшов настільки гучним, що тріснув фундамент у сусідніх будинках. Жителі так запанікували, що звернулися до поліції.

Ми почули цей жахливий вибух! В нас зі стін попадали картини… Я завжди підтримую різні дурниці і все таке, але це було справді надзвичайно екстремально, – розповідає Сара Тальєрі, яка живе поблизу кар’єра.

Цікаво Усе почалось з метелика: дівчина покрила татуюваннями 98% свого тіла – фото

На щастя, через такий вибух ніхто не постраждав. Однак батьки будуть змушені компенсувати збитки. Але вони дізналися стать майбутньої дитини: у них буде хлопчик!