Такаші Міягава – звичайний робітник із японського регіону Кансай. Він працював у фірмі, де продавав насадки для душу. Хлопець був не без таланту: Такаші вирізнявся своїм вмінням втертися в довіру, тому вирішив цим скористатися.

Цікаво 15 речей, на яких час залишив свій відбиток: фото вас здивують

Він почав підкорювати серця своїх клієнток і заводив з ними роман. Хлопець не зумів вчасно зупинитися, і в один момент паралельно зустрічався із 35 жінками.

Як виглядає Такаші Міягава / Скриншот MBS News

Вони навіть не підозрювали про конкуренток і були дуже задоволені стосунками із перспективним чоловіком. А з десяток жінок вже готувалися до весілля.

Утім, Такаші "грав" у свою гру. Він розводив дівчат на дорогі подарунки, адже говорив кожній, що у нього незабаром день народження. На цьому він і проколовся.

Такаяші з однією із дівчат / Скриншот MBS News

Одного разу 40-річна дівчина Такаші вияснила, що у хлопця день народження у лютому, а не в липні, коли вона йому зробила подарунок. Жінка запідозрила щось не те і одразу звернулася до поліції, де й розкусили японського Казанову.

Цікаво Не вір своїм очам: юна японська блогерка виявилась 50-річним дядьком

Як виявилося, за весь час дівчата надарували хлопцю побутової техніки та одягу на 1 мільйон єн (майже 26 тисяч гривень, – Life 24). Зараз ображені жінки об’єдналися, щоб засудити Такаші. Вони готуються до позову.