Цифровий художник Мачек Мартинюк живе у Барселоні й створює фантастичні пейзажі, які ви навряд чи могли зустріти десь у житті. Декілька його проєктів – "Країна мрій" та "Вихідний день" – це серія робіт, у яких цілком буденні предмети постають у незвичайних сценах та локаціях.

Актуально: Кондитер створює десерти, які зовсім не схожі на їжу: 20 кулінарних шедеврів

Ми зробили добірку найкращих робіт цього художника, які вражають своїми кольорами та сюжетами, викликають бажання спокійно відпочити від турбот і творити.

Мачек надихається реальними пейзажами з різних країн, зокрема, особливе враження на нього справила Японія. А на проєкт "Вихідний день" його надихнули розповіді людей про те, як вони проводять свій вільний час. Тому він взяв ці повсякденні факти – і перетворив їх на сюрреалістичні картини.

Якщо раніше художник подорожував, щоб генерувати нові ідеї для своїх робіт, то під час пандемії, коли поїздки до інших країн стали обмеженими, він знайшов новий спосіб шукати натхнення:

Я почав більше досліджувати. Це означає, що я все більше звертаю увагу старих художників та дизайнерів та вивчаю їх роботи. Позитивною стороною цієї ситуації у світі є те, що інші сучасні художники постійно вигадують нові способи самовираження в дизайні та мистецтві,
– каже Мачек.

До теми: Корейська художниця створює традиційні татуювання: неймовірна підбірка