Після вимушеного переїзду в інший штат наречена Алексіс Коффі зрозуміла, що всі подружки не зможуть відвідати її весілля: вони живуть в іншому кінці США. Дівчина спробувала викрутитися і запросила зовсім незнайомих дівчат, які взагалі не знали одна одну.

Цікаво Хвиляста краса: дівчина створює милі вироби з паперу, які вас здивують – фото

Часто після весілля починаєш поступово віддалятися від своїх старих друзів. От я й подумала, а чому б одразу не запросити незнайомок? – розповідає дівчина.

Для того, щоб знайти собі подружок на весілля, Алексіс скористалася спеціальним додатком для знайомств. Там вона відшукала п’ятьох дівчат, які з радістю погодилися стати дружками нареченої. Кожна з них мала придумати власний образ, щоб все виглядало різноманітно.

Алексіс і п’ятеро незнайомок / Скриншот тікток lulunation44

"Я думаю, що це дійсно чудова ідея. Познайомитися з новими людьми, зробити їх частиною особливого дня", – поділилася враженнями одна із незнайомок.

Як розповіла Алексіс, весілля пройшло просто ідеально! Вона продовжує спілкуватися зі своїми новими друзями. Дівчата одразу знайшли спільну мову.

Дівчата на весіллі / Скриншот тікток lulunation44

Цікаво Викрадення нареченої та ще 10 весільних традицій, від яких молодь не у захваті

"Мені здалося, ніби вже давним давно знайомі. Таке враження, ніби дружимо вже багато-багато років", – згадує своє весілля Алексіс Коффі.