Свою історію чоловік анонімно розповів на Reddit. Він навіть не сподівався, що дівчина так відреагує на коштовне колечко із діамантом. Адже спочатку все було нормально.

Цікаво Дівчина пофарбувала весільну сукню у незвичайний колір: результат перевершив очікування

Спершу вона була здивована тим, що я витратив так багато грошей. Але згодом у неї виникли підозри. Вона не розуміла, як мені вдалося купити такий великий камінь (3,6 карата) за таку ціну. І вона попросила показати сертифікат на діамант, – написав він.

Хлопець вирішив здивувати дівчину справді великим камінцем. Тому обрав "вирощений" в лабораторії діамант, який є значно дешевшим та більш екологічним. Крім того, його досить складно відрізнити від натурального аналогу.

Дівчині не сподобався штучний діамант / Фото ілюстративне Unsplash

Така звістка дуже роздратувала наречену. Вона поїхала від хлопця та залишилася ночувати у батьків. А згодом заявила, що готова розійтися, якщо він не виконає її прохання.

"З того часу я отримав кілька повідомлень від її друзів, які просили мене просто погодитися та обміняти колечко (і мабуть я зроблю так, якщо це допоможе зберегти стосунки). Але я просто відчуваю, що мені потрібно наполягати тут на своєму", – поділився своїми думками хлопець.

Цікаво Наречений з Індії одружився одразу з двома сестрами: тепер у нього проблеми

Не всі коментатори зрозуміли вчинок дівчини:

  • Вона перетнула "червону лінію".
  • Я розумію, чому вона хоче справжній діамант… Це те, що нам, жінкам, дуже подобається.