Кілька місяців тому Нейтан Рівз та його дружина С’юзі відпочивали разом із родичам на острові Норфолк. Пара вирішила відірватися від буденності та просто насолодитися водами Тихого океану.

Цікаво Невдала ідея: чоловік випадково набив ієрогліфи, які його осоромили

Хоч жінка завжди нагадувала Нейтану знімати обручку перед купанням, він вкотре забув це зробити. Як результат – кільце загубилося у водах океану. Пара просила місцевих про допомогу та опублікувала кілька дописів про втрачене колечко у соцмережах.

Та все було марно: відпустка закінчилася – і подружжя поїхало додому у рідне австралійське місто Голд-Кост.

"Я завжди кажу йому знімати кільце перед тим, як йти плавати. Він загубив його за день до нашої другої річниці", – згадує ситуацію дружина.

Історія набула розголосу вже через кілька місяців. Одного разу до Рівзів звернулася місцева пірнальниця С’юзан Пріор. Під час одного із занурень вона зауважила дивну рибку: маленька крихітка була "одягнена" в обручку. Жінка не змогла її спіймати, але зробила кілька фото.

Рибка, яка зараз "носить" цю обручку / Фото norfolkislandreef.com.au

На вигляд з рибкою все добре, але, як вона почне рости, то колечко все більше буде її сковувати. Такі металеві вироби можна забрати, якщо діяти акуратно. Але спершу треба спіймати рибку, – пояснює пані Пріор.

Та ж рибка з іншого ракурсу / Фото norfolkislandreef.com.au

Цікаво Дівчина вразила мільйони людей своїми татуюваннями: як вони виглядають

За словами пірнальниці, місцеві мешканці намагаються зловити рибку, щоб врятувати її. Але поки цього не вдалося зробити. Тим часом подружжя досі вірить, що вони таки зможуть повернути свою обручку.