Парі дійсно пощастило – вони справжні довгожителі. 101-річний чоловік та 90-річна жінка жартома називають себе Авва і Тхатха. З індійської мови це перекладається як "бабуся" та "дідусь".

Цікаво Фотограф шукає моделей просто у метро: круті фото для звичайних перехожих

Внучка зареєструвала Авву і Тхатху в Інстаграмі. В одному із відео подружжя поділилося 6 секретами міцного шлюбу, які вони з’ясували для себе упродовж спільного життя.

Перше правило: "Вона завжди говорить, що робити. Найкраще в цей момент слухати її мовчки".

Виявляється, що в цього індійського подружжя головною є жінка. Сімейство вважає її справжньою командиркою, яка турботливо піклується про всіх рідних.

Авва і Тхатха / Фото The Daily Grandparent

Авва працює так, ніби їй 60 років. Вона досі господар будинку і "двигун", який доглядає за всім домом – в неї просто не було іншого вибору. Колись я намагалася натякнути їй, щоб вона відпочила та подумала про пенсію. І вона справді казала, що починає втомлюватися. Але як тільки я привела її до саду, щоб відпочивати, вона вже за 20 секунд почала давати завдання садівнику і складала список справ на наступні дні, – розповідає внучка.

Друге правило: хоча б раз на день мати спільний прийом їжі

Авва і Тхатха переконані, що, якими б вони не були зайнятими, завжди можна знайти час для спільного сніданку, обіду чи вечері. Так можна чудово разом відпочити і поділитися враженнями.

Третє правило: інколи варто вдавати з себе трішки глухого, німого і навіть дурненького

Звісно, це сказано досить образно. Але основна думка зрозуміла: інколи потрібно поступатися та бути готовим йти на компроміси, щоб не розпалювати скандали.

Подружжя завжди готове йти на компроміси / Фото The Daily Grandparent

Четверте правило: потрібно завжди першим вибачатися

Справді, у спільному життя завжди знайдеться місце для сварок. Але якщо обоє будуть готові першими вибачитися, то це також вбереже від затяжних конфліктів.

Цікаво Не робіть так: 10 звичок у побуті, які доводять до сказу – кумедні фото

П’яте правило: завжди тримати за руку один одного

Навіть після 72 років спільного життя Авва і Тхатха пам’ятають про цей простий, але надзвичайно приємний жест закоханих.

Стара фотографія Авви і Тхатхи / Фото The Daily Grandparent

Шосте правило (жартівливе): пообіцяти один одному завжди бути разом. А для "скріплення" угоди потрібно потиснути один одному руки.

Авва і Тхатха, як розповідають їхні діти, можуть сваритися і кричати. Але вони вміють вчасно зупинитися і пам’ятають, що люблять один одного.

Моє серце переповнюється любов’ю, коли я бачу, як дідусь розстеляє ввечері ліжко для моєї бабусі і чекає, коли вона закінчить свої справи, щоб разом заснути, – захоплюється внучка.