Люди, які весь час запізнюються не тільки змушують чекати інших, а й самі почуваються некомфортно: роблять все поспіхом, переживають стрес і часто нічого не встигають. Психологиня Вікторія Шептієнко розповіла про 6 простих способів стати тою самою пунктуальною людиною.

Читайте також Вечеря з вином: ігристе SHABO Speсial Edition Brut і севіче

Перевірте годинник

Банально, проте придивіться, чи у вас правильно виставлена година на телефон. Якщо ж ви звикли користуватись наручним годинником, перевіряйте вчасно, чи в ньому не сіла батарейка або ви не забули його завести (залежить від типу годинника).

Переконайтесь, що годинник йде правильно / Фото Pexels

Синхронізуйте всі годинники

Психологиня відмічає, що у багатьох людей час на телефоні, на настінному годиннику, на телевізорі тощо – всюди різний. Першим крок до пунктуальності – виставити всі годинники правильно і на і той самий час.

Вставайте з першого будильника

У вас теж стоїть мінімум 3 будильники, які ви ще й постійно переставляєте на 5 хвилин вперед? Не дивно, що ранкові збори відбуваються в паніці.

"Кладіть будильник далеко від ліжка, доступу до повтору дзвінка у вас точно не буде! Подумайте, що вам дадуть ці 5, 10 або 15 хвилин?", – каже психологиня.

Не переставляйте будильник / Фото Pexels

Повноцінний сон – це головне

Людині, яка добре виспалась і відпочила, легко нічого не забувати й розраховувати свій час. Особливо це важливо людям, які живуть самі, і біля них немає когось, хто може їх зранку вчасно розбудити.

До теми Працювати неможливо: 15 звичок колег, які бісять всіх в офісі

Ставте нагадування

У будь-якому разі, якщо у вас багато справ, тримати все в голові та, відповідно, всюди встигати неможливо. Нагадування на телефоні за годину – пів години до справи можуть виручити: "Якщо не запишеш, можеш і не згадати. І витратиш купу часу на те, щоб згадати, а потім ще й зробити", – застерігає експертка.