Ще кілька років тому Брі Ленехан страждала від своєї фігури і мучила себе різноманітними дієтами. Зараз вона успішна блогерка, яка прийняла власне тіло і закликає усіх перестати ганятися за нереальними стандартами краси. Бути неідеальним – це цілком нормально.

Цікаво Україна вперше здобула золото на Decanter 2021: вина SHABO серед лідерів світових виробників

Люди часто передивляються ідеальні фотографії блогерів в інстаграмі і так настирливо намагаються досягти такої ж фігури, що можуть наробити собі проблем зі здоров’ям. Але дуже часто "ідеальна" фігура – це правильний ракурс, фільтри ретушування фотографій тощо.

Я опублікувала своє справжнє тіло, щоб всі могли бачити мене такою, яка я є. Мені немає чого приховувати, і я не хочу відповідати якимсь стандартам краси. Зараз мало хто говорить про те, як змінюється їх тіло упродовж дня. Колись я вважала, що такі зміни – це катастрофа. І дуже сильно через це переживала, – розповіла Брі.

На початку відео дівчина показує, як виглядає її живіт зранку. Він справді дуже плоский.

Животик Брі зранку / Скриншот тікток breelenehan

Ось, як змінюється її живіт після сніданку, ланчу, кількох перекусів та одного літра води. Справді, все виглядає зовсім по-іншому.

Животик Брі по обіді / Скриншот тікток breelenehan

Такий красивий животик Брі має вже після вечері.

Животик Брі після вечері / Скриншот тікток breelenehan

Відео стало дуже популярним у тіктоці: його переглянули понад 1,5 мільйони разів. Дівчина дуже просить, щоб люди перестали соромитися свого тіла. Адже це цілком нормально, що упродовж дня ми набираємо певну вагу. Тому й росте живіт.

До речі, раніше Брі умудрилася скинути аж 20 кілограмів, не перестаючи їсти картоплю фрі та піцу.

Цікаво Блогерка їла фастфуд, але схудла на 20 кілограмів: в чому секрет її дієти