Поштовх до схуднення дала невдача

38-річний житель Техасу, Ендрю Крокет, розповів, що 2017 році під час подорожі до Єгипту він дуже хотів зійти на гору Сінай. В певний момент йому стало важко йти, тож він вирішив решту шляху подолати на верблюді. Та чоловік не розрахував, що на той момент він важив майже 160 кілограмів.

Читайте також Новий тріумф українських вин: SHABO завоювали 4 медалі на міжнародному конкурсі в Німеччині

Власник верблюда з подивом оглянув Ендрю і сказав, що верблюд замалий для нього: "І тоді я зрозумів, що буквально можу зламати спину верблюду". Попри те, що зійти на вершину гори Сінай було давньою мрією чоловіка, того разу йому це зробити не вдалось.

З поїздки розчарований та засмучений американець повернувся з чіткою метою нарешті взятись за своє здоров'я та схуднути.

 На першому фото – Ендрю у 2017 році з вагою майже 160 кілограмів

На першому фото – Ендрю у 2017 році з вагою майже 160 кілограмів / Фото Today

Навіть маленькі кроки дали результат

Ендрю розповів про свої плани подрузі Елізабет та додав, що обрав найпростіший шлях – просто зробити операцію для схуднення. Та дівчина порадила спочатку спробувати піти до тренажерного залу та змінити свої харчові звички. Тож у жовтні 2017 року Ендрю почав з невеликих дій:

  • Займатись на тренажерах Ендрю було важко, тож він обрав той спосіб фізичних навантажень, який був йому під силу – він просто ходив по біговій доріжці так довго, як міг.
  • Поза тренажерним залом чоловік намагався всюди ходити сходами, а не їздити ліфтом.
  • Він не ставив великих цілей, а займався потрохи та поступово збільшував навантаження: "Я зосередився на тому, що можу зробити. Сьогодні я займався 15 хвилин. У понеділок – ще 15 хвилин. Можливо, наступного тижня я займуся і 20 хвилин", – пояснив чоловік.

Ендрю у процесі схуднення

Ендрю у процесі схуднення / Фото Today

Навіть такі маленькі дії, а також – збалансоване харчування, дали чудові результати. У певний момент, коли чоловік вже скинув 65 кілограмів, його вага стала на місці та більше не рухалась. Та Ендрю розумів, що потрібно скинути ще більше.

І ось, якщо 4 роки тому Ендрю важив цілих 159 кілограмів, то зараз його вага – лише 75 кілограмів.

Зараз американець важить лише 75 кілограмів /

Зараз американець важить лише 75 кілограмів / Фото Today

Кілька важливих секретів, які допомагають схуднути

Ендрю поділився простими порадами, які можуть надихнути інших на зміни та підтримати тих, хто вже в процесі схуднення.

Рекомендуємо Відкладали весілля через вагу: пара скинула на двох 133 кілограми та одружилась

Вчитись казати "так"

Чоловік радить не зосереджуватись на тому, від чого ви відмовляєтесь: від кількох годин лежання на дивані, від чипсів чи фастфуду. Натомість сконцентруйтесь на тому, що ви збираєтесь зробити:

Я збираюся сказати "так" ще п'яти хвилинам на біговій доріжці. Я кажу "так" ще одному колу, вигулюючи собаку. Я кажу "так" цій сьогоднішній здоровій страві,
– навів приклад Ендрю

Знайти наставника

Весь цей час Елізабет підтримувала свого друга і навіть ходила разом з ним до залу, що дуже його підтримувало морально. А згодом він почав займатись й індивідуально з тренером, який допоміг йому створити корисні звички та не здаватись: "Вам потрібно оточити себе експертами та людьми, які вас підтримуватимуть", – каже Ендрю.

Важливо знайти наставників, які б підтримували протягом всього шляху

Важливо знайти наставників, які б підтримували протягом всього шляху / Фото Today

До теми Чому для схуднення потрібно добре спати: пояснення експерта

Не забувати про свою цінність

Скільки б кілограмів ви не скинули, не забувайте, що вага не робить вас кращою чи гіршою людиною. Скинувши зайві кілограми, ви турбуєтесь про власне здоров'я, проте і зі старою вагою ви були хорошою людиною, вартою всього найкращого.

Це допоможе пережити і збільшення ваги у майбутньому, і період "плато", коли вага не рухається, і інші труднощі на шляху до схуднення.

Знайти конкретну ціль

Худнути простіше, якщо знати, для чого ви це робите. Ці 4 роки перед очима Ендрю стояла вершина гори Сінай, на яку він хотів повернутись вже здоровим та сильним – і це надавало йому сил. А для кожної людини мета, яка не дає все покинути, може бути різною.